Thetahealing® Seansları Nasıl Uygulanır?

 

bilincaltibeyin

“Thetahealing® Seansı Nasıl Oluyor?” diye soranlar,merak edenler buraya! Seansa başlarken bireyin değişim istediği alan hakkında bir sohbet yapıyoruz.Bu sohbetin ardından “Derin Kazma” adı verilen yöntemi kullanarak bilinçaltında yatan kök inanca ulaşmak için kazmaya başlıyoruz bu süreç soru-cevap şeklinde ilerliyor.Cevaplardan açığa çıkan olumsuz kök inançları ve eski anıların etkilerini kinesiolojiden faydalanarak kas testiyle tespit ediyoruz. Daha sonra Theta frekansında olumsuz kök inançları değiştirip,olumlu inançları ve konuyla ilgili hisleri yüklüyoruz.En son olarak tekrar kas testi yaparak değişimi birlikte gözlemliyoruz.

Hala soru işareti kalanlar için ben kendi deyişimle bu işe “Bilinçaltı Yogası” adı veriyorum.Seans esnasında bilinçli olarak hiç farkında olmadığınız noktaları bulup onun etkilerini ortadan kaldırmak için harika bir yöntem.Deneyimleyenler farkı biliyor, hissediyor,hayatlarındaki değişime hayret ediyor.Yapılan terapi, hani zihin gücü var ya ona bir nev’i ona hükmetmek aslında.Zihin gücü aktivasyonunu arttırmaya yönelik spritüel bir meditasyon.

Ortalıkla gezinen işte efendime söyleyeyim enerji akışınızı başlatmak için her gün on dakika musluğu açın su akıtın veyahut kırmızı bir elma alın o elinizdeyken sevdiğiniz kişiyi odaklanıp elmayı ömür boyu saklayın gibi mantık dışı bir söylem içermiyor bu yöntem.Beni de en çok cezbeden kısmı hem her konusunda mantığıma yatıyor oluşu hem de ruhumda hissettiğim bütünlük duygusu…Bilinçaltında biriktirdiği içi kirli, kara kutunun kapağını açıp temizlemeye başlamak isteyenler için son derece etkili bir yöntem.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir