Thetahealing Nedir?

Zihnimiz, bilinç ve bilinçaltı olmak üzere iki bölümden oluşur. Başımıza gelen olaylar, ilişkilerimiz, para ile ilişkimiz, aşk hayatımız, korkularımız, bilinçaltımızdaki olumsuz kodlar tarafından belirlenir. Bilinçaltınızı bir tarla ve kodları da tohum olarak düşünün. Bilinçaltı kodlarımız ana rahmine düşmemizle kayıt olmaya başlar ve yaşamımızın sonuna kadar çevremizle olan etkileşimimiz nedeniyle devam eder. Bilinçaltımız, biz uyurken de uyanıkken de kayıt halindedir ve maalesef  yargılama mekanizması yoktur. Yani duyduğu olumsuz bir cümleyi olduğu gibi kayıt edip içine atar. Mesela ‘Para zor kazanılır’ kodunu kaydeden bir bilinçaltı varken kişinin kolaylıkla para kazanmayı başarması beklenemez. Aynı şekilde ‘Zayıf olursam hasta olurum’ kodunu içinde barındıran bir bilinçaltıyla kilo vermek ve fit olmak çok zordur. Sonuç olarak domates tohumu ekip,karpuz toplamak beklenilemez.

Peki bilinçaltımızdaki olumsuz kodları değiştirebilir miyiz?

EVET!!

Thetahealing yöntemi bu değişimi spiritüel olarak mümkün kılar. İsmini zihin seviyelerinden biri olan Theta frekansından alır. Theta frekansı ise uykuyla uyanıklık arasında olan, derin meditasyon ve hipnoz seviyesidir.

Uygulama esnasında Theta frekansında olumsuz kodları, olumlu kodlarla değiştirebiliriz.vianna and me

Thetahealing yönteminin kurucusu Vianna Stibal adında bir şifacıdır. Vianna Stibal ilk olarak kendisine konulan kanser teşhisi ile aydınlanma yaşamış ve bu yöntemi hayata geçirmiştir. Vianna Stibal halen dünyanın çeşitli yerlerinde eğitimler vererek, konunun eğitmenlerini yetiştirmektedir.

Vianna Stibal & Nazlı Ege Dayanır – Dubai Advanced DNA Instructor Eğitimi Sertifika Töreninden Bir Kare

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir