Öz Enerjinizi Kullanın!

TOHUM

 

İçinizde tuttuğunuz,bastırdığınız her duygu bir enerjidir.Siz o enerjiyi ne kadar yok saymak isterseniz ona o kadar güç verirsiniz.Odaklandığınız şey her ne ise onu büyütürsünüz.Yaşadığınız her olayı bir tohum gibi düşünün, her tohumun içeriğinde başka başka duygular var.Sizi üzen,öfkelendiren her olay yaşanır ve biter ancak o tohum içinizdeki kin ve nefretle sulanmaya devam eder.Üzgün bir çiçek yetiştirmek yerine o tohumu kökünden söküp yerine sevgi dolu renkli bir anı ekebilirsiniz.Bunu yapmak için herhangi bir materyale ihtiyacınız yok.Öncelikle o bastırdığınız enerjinin yüzeye çıkmasına izin vermeniz,bunun yapılabilir olduğuna inanmanız ve bir kaç teknik bilmeniz yeterlidir.

Kısa süreli bir meditasyonla çocukluğunuzdan beri içinizde tuttuğunuz bir olumsuz duyguyu serbest bırakabilirsiniz. Meditasyon yapmak, odaklanmak başlarda zor gelebilir,dikkatiniz çabuk dağılabilir ama biraz çalıştıktan sonra kolaylıkla odaklanmak mümkündür.

Duygularınızla yüzleşmek ve onları değiştirmeye başlamak bugün kendinize yapabileceğiniz en büyük iyilik olur.Olumsuz anılara ve duygulara tutunmak,acıdan içten içe zevk almak sizi köreltir,şimdide yaşamanızı engeller.

Hayatta ne yaşamayı seçerseniz onu yaşarsınız.Seçimlerinizi gözden geçirin,size hizmet etmeyen geçmişinizden,duygularınızdan,bugünlerde yaşadığınız sorunlardan kurtulmak için önce onları fark edin.Sonra bu değişime niyet edin ve bir teknik öğrenin.Herkese uyan bir rahatlama tekniği vardır biraz araştırmacı olun ve kendinize en uygun olanı bulun.

Öz enerjinizi şimdi şu anda mutlu olmak üzere kullanın, ne geçmişe takılı kalın ne de gelecek için kaygılanın. İçinizde, onu keşfetmenizi bekleyen büyük bir potansiyel iyileştirici enerji var, iyileştirici enerjinizle kendi kendinize iyi gelin. Bir insandan, bir eşyadan, bir yerden medet ummayın yalnızca kendi gücünüze odaklanın ve sihirli bir değneğe ihtiyaç duymadan hayatınızı değiştirebileceğinize emin olun.

 

****Meditasyon yapmaya başlamak için youtube kanalımdan Geçmişi Özgür Bırakma videosunu seçebilirsiniz. Link:  https://www.youtube.com/watch?v=-uJxiKlNFSM

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir