Keskin Sirkelerin Kızgın Küpleri!

Herkes ne kadar da kızgın ve öfkeli! En sessiz,en sakin görünenin bile içinde fırtınalar kopuyor…angry-birds

Sen kime hatta kimlere kızgınsın? Gözlerini kapat bir düşün…

En yakınından en uzağına bir dolu kızgınlık birikmiştir ,doğduğundan bugüne, heybende daha doğrusu karaciğerinde…Karaciğerimiz öfke ve kızgınlık kumbaramızdır, hepsi oraya dolar ve karaciğer hastalıkları da en çok öfkeli kişilerde baş gösterir.Bu hayatta kimseye kızgın olmamayı düstur edinirsen,kendine ve karaciğerine en büyük iyiliği yapmış olursun.

Kendine iyilik yapmayı geçip, kendine kızgın olanlara gelecek olursak onlar için ayrı bir pencere açmak lazım.İnsan kendine kızgınsa,kendi başına nasıl mutlu yaşar? Hatta nasıl yaşar? Düşünsene nereye gitsen yanında kendini de götürüyorken,kendine kızgınsan nereye kaçarsın? Bu nedenle işe önce kendini affetmekten başlayacaksın…Sonra aile,sonra arkadaşlar ve diğerleri…Negatif hisler duyduğun kişilere nötr hale geldiğinde hayatındaki blokelerin teker teker kalktığını kolayca gözlemleyebilirsin.

Konuya bir de Thetasal yaklaşacak olursak Thetahealing terapisi esnasında kızgınlıkla ilgili çok güzel ve etkili çalışmalar yapılıyor.Özellikle büyük sorunlar yaşayıp birilerine kızdıysan ve tek başına affetmek konusunda zorlanıyorsan,dilin affettim derken kalbin hala reddediyorsa Thetahealing yönteminden faydalanabilirsin.

Küpler bize daha lazım olacak ,affedenler ve affetmek isteyenler kaleye mum diksin!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir