Nazlı Ege Dayanır

1988 yılında İstanbul-Kadıköy’de dünyaya geldim. Ailemin ilk ve tek çocuğuyum.

Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme eğitimi aldığım dönemde okul yönetiminden

gelen teklif ile bir sosyal sorumluluk projesi olarak, benimle aynı üniversitede eğitim gören işitme engelli öğrencilere ek İngilizce dersi vererek ruhumu şifalandırmaya başladım.

Üniversite mezuniyetinin ardından çalışmaya başladığım bankacılık sektöründe işim gereği çok fazla insanla tanıştım ve insanları daha derin analiz eder oldum. Sonra anladım ki insanları analiz etmek boşuna, çünkü ben ne yansıtırsam insanlardan da onu görürüm. Bu nedenle önce kendimi,  düşünme modelimi, odak noktamı değiştirmeliydim ki çevrem de değişsin. Tabi elimde sihirli bir değnek olmadığı için değişim bir gecede olmadı. Önce danışan olarak aldığım Theta Healing terapileriyle özümü görmeye başladım, bilinçaltımın değişimine izin vererek hayatımın değişimine tanık oldum. Daha sonra Theta Healing Uygulayıcısı olma aşkı içimde belirdiği gibi kendimi  Basic DNA Uygulayıcılık ve Advanced DNA Uygulayıcılık eğitimlerinde buldum. Ayşe Tolga ile 8 Haftada Değişim Programı uzman kadrosunda Theta Healing Uygulayıcısı olarak yer aldım. 2017 yılında Dubai’de Theta Healing tekniğinin kurucusu Vianna Stibal’dan eğitim alarak Basic DNA ve Advanced DNA olmak üzere iki modülün de eğitmeni oldum. 2018 yılında St. Gallen – İsviçre’de Dig Deeper modülünün eğitmeni oldum. Theta Healing seminerlerinin tadına doyamayınca Manifesting&Abundance ( Bolluk & Bereket ve Yaratım) , Inituative Anathomy (Sezgisel Anatomi) ve You & Creator (Sen ve Yaradan) Uygulayıcısı da oldum.

Halen Nazlı Ege Dayanır Gelişim Akademi’de Theta Healing seminerleri vermekteyim, aynı zamanda YouTube kanalım üzerinden ve “NedCast” ismini verdiğim podcastlerimle Itunes ve tüm podcast platformlarında, meditasyon ve özellikle Theta Healing tekniği hakkında içerikler üretmekteyim.

Her geçen gün hayatıma eklenen  yeni kalplerle katmerlenen,  keyifli bir serüvenim var benim. Bu serüvene ortak olmak isteyen herkesle yollarımızın bir gün en güzel şekilde kesişmesi dileğiyle…

Sevgilerimle,

NAZLI EGE DAYANIR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir