Ege’den Haberler

Uzun zamandır bloga yazı ekleyemiyorum ama sanmayın ki yazmayı bıraktım.

Okuyucularıma müjde, içinde bulunduğumuz yüzyılda biteceğini bildiğim kitabımla haşır neşirim.

Evet biraz bencilce ama gelen ilham perisine, hep kitap için mesai yaptırıyorum.O da yeni nesil peri sanırım rahatlığı ön planda tutuyor, gel dediğimde gelmiyor,uykumun en tatlı yerinde yanağıma bir öpücük kondurarak yataktan kaldırıyor.Öpücük işin şakası , peri cool, nazlanırsam “sen bilirsin canım bye” dedikten sonra bir süreliğine sokağıma uğramıyor.

Perileri bir kenara bırakıyorum.Bilgi çok, toparlamak vakit alıyor.Hayata bakış açımın ve tekniğimin yanına, biraz Hint felsefesi, bir kaç satır meditatif bilgi ve bir tutam kedi bıyığı eklemeye kalkınca dağılıp merkeze dönmek vakit alıyor haliyle.

Benden haberler böyle…

Çok alakasız olacak ama bir konu daha var paylaşmak istediğim.Hani “kişisel gelişim” diyorlar ya yaptığım işlerin ana başlığına, ben onu hiç sevemedim sevgili okur.Tınısı mı hafif geliyor, kapsadığı alan mı dar geliyor , karar veremedim ama sevmedim işte. Yani benim de sevmediklerim oluyor, ama ismine takılmıyorum,işime bakıyorum.Sevgi pötürcüğü kişisel gelişimcilerin aksine sevmediklerimi de paylaşma özgürlüğümü seviyorum belki de… Asıl takıldığım nokta; kimse geliştiremez kişiyi, kişi kendini geliştirmeyi seçmedikten sonra!

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir